شما اینجا هستید: صفحه اصلیتک درس

تدریس تک درس

با پشتوانه 30 سال فعالیت در حوزه آموزش و برگزاری کلاسها به صورت تخصصی و آکادمیک، گام در راه دیگری در این عرصه، با سبکی متفاوت نسبت به سایر آموزشگاهها نهاده ایم . علم پرور تنها موسسه ای است که شروع کار خود را در تخصصی ترین سطح و با مجرب ترین اساتید آغاز کرد. برگزاری کلاس های ویژه درتمامی  مقاطع برای دانش آموزان و دانشجویان آغاز راه ما بود و همچنان در آموزش مقاطع مختلف به دنبال بهترین نتیجه در کوتاهترین زمان ممکن هستیم. علم پرور برای اولین بار پس از گذشت 30 سال تجربه موفق خود در این سبک کلاسها، پیشگام بوده است . هر دانشجو در این سبک متفاوت از کلاس ها از یک آموزش منحصر به فرد برای خود به همراه یک پشتیبان آموزشی برخوردار است. بیشترین تعداد دانشجو در هر کلاس و هر دوره آموزشی 5 نفر می باشد. ما با دریافت نیاز هر دانشجو در امر آموزش ، برنامه زمانی برای پایان دوره و چارت موفقیت هر دانشجو در تک تک جلسات ارائه می دهیم و به سیستم آموزش خود به گونه ای اعتماد داریم که گزینه دریافت شهریه قبل از دوره را لغو کرده ایم. تنها آموزشگاه و موسسه هستیم که برای دانشجویان شاغل خود، اقدام به برگزاری کلاس با سیستم زمانی متغیر کرده ایم  و برنامه زمانی کلاس های موضوعی با مقاصد مختلف ابتدا و نیمه هر ماه آغاز می شود .برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین رزرو کلاس های تخصصی می توانید با ما تماس بگیرید.

دراین موسسه علاوه بر دوره های کامپیوتر، معماری وحسابداری کلاسهای تقویتی کلیه دروس در تمامی مقاطع تحصیلی و دوره های مختلف زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و اسپانیایی نیز تدریس می گردد.


 تدریس دروس ریاضی، فیزیک، شیمی،زیست، زبان توسط مدرسان دانشگاه برگزاری کلاسها بصورت خصوصی وعمومی (برگزاری کلاسهای ویژه کنکور درایام نوروز)

آموزش نرم افزار GIS و Rs کاملا"حرفه ای توسط استاد پناهی کارشناس ارشد ژئوفیزیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

935730
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
93
211
1285
933185
4845
7282
935730

Go to top

Copyright ©2014-15 elmparvar.ir – All Rights Reserved

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجتمع آموزشی علم پرور می‌باشد.

استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

Designed by M.B.N